משרדים חכמים

השדרוגים הנפלאים שמעלים את איכות החיים שלנו באופן יום יומי ומאפשרים לנו ליהנות מפלאי הטכנולוגיה בתוך המרחב הפרטי בו אנו חיים, כבר אינם נחלתם של בתים פרטיים בלבד. את כל היתרונות שניתן לקבל על ידי התקנת מערכות בית חכם במגזר הפרטי, כיום אפשר לקבל גם עבור המגזר העסקי – ומסתבר שיש לזה עוד כמה יתרונות נוספים, שהופכים את הטרנד של משרדים חכמים לדבר כדאי שמספק הרבה מעבר לנוחות שמשדרגת את איכות החיים. מסתבר שהפיכת המשרד למשרד חכם, זה צעד חסכוני שישתלם לכם גם ברמה הכלכלית ובנוסף משרד חכם גם יעזור לעסק שלכם להיות הרבה יותר יעיל ברמה הניהולית.

אז איך כל זה בא לידי ביטוי בפועל? מה כל כך משתלם בהפיכת משרד רגיל למשרד חכם? איך זה עוזר לעסקים לחסוך כסף בהתנהלות השוטפת, ואיך זה גורם להתייעלות העובדים באופן כזה שמגביר את תפוקת העבודה של המערכת כולה?

להלן הסבר מה זה משרד חכם ומה הוא בדיוק נותן לכם..

מה זה משרד חכם ?

בדיוק כמו העיקרון שמגדיר מה זה בית חכם, כך גם במקרה של משרדים חכמים – נשלב אמצעים טכנולוגיים חדשניים בתוך מבנה המשרד, כדי לגרום להתייעלות ברמה האנרגטית. חלק מהפונקציות החכמות שיוטמעו במשרד יביאו לחיסכון והתייעלות באנרגיית החשמל ומערכות התפעול, וחלק מהפונקציות ייעלו את אנרגיית העובדים ויגבירו את החשק והמוטיבציה שלהם לעבוד בצורה יעילה יותר ולהגיע לתוצאות איכותית יותר.

ברגע שמתכננים בניית בתים פרטיים חכמים, הקו שמוביל את החשיבה הוא הטמעת פתרונות בית חכם לצורך שדרוג איכות החיים והגברת תחושת הנוחות של בני הבית. המטרה של בית חכם למגזר הפרטי זה יצירת אווירה רגועה ומעבר למצב מנוחה, בעוד שבית חכם לסקטור העסקי יתמקד ביצירת אווירה מעוררת השראה שתאתגר את העובדים לייצר תפוקה גבוהה ואיכותית יותר מבעבר.

מה זה בדיוק נותן לכם?

המערכות של משרדים חכמים יתנו לכם שליטה אבסולוטית על כל מה שמתרחש במשרד, גם כשאתם נמצאים בקצה השני של הארץ או אפילו כשאתם בחו"ל, גם אם החלטתם באופן ספונטני להגיע למשרד עם לקוח חשוב וצריך להדליק את המזגן כדי לקרר את חדר הישיבות, וגם אם בשעות הקטנות של אמצע הלילה פתאום נזכרתם שלא בטוח כיביתם את האורות ואתם רוצים לבדוק מה קורה במשרד. בכל זמן ובכל מקום תוכלו לשלוט ולבקר על כל מערכות המשרד, בשליטה מרחוק דרך אפליקציה בטלפון הנייד או דרך מחשב, אייפד וכדומה.

התקנת המערכות אינה מסובכת ולא מצריכה עלויות גבוהות, וגם במידה ותרצו לעבור עם המשרד למיקום חדש – תוכלו להעביר את המערכות של המשרד החכם ללא כל עלות נוספת. המערכות יאפשרו לכם נעילה ופתיחה חכמה של דלת הכניסה, עם עינית חכמה שכוללת מצלמה שתאפשר לכם לראות מי עומד בדלת גם כשאתם בכלל לא נמצאים במשרד. בנוסף תיהנו גם מבקרת מזגנים לשמירה על הטמפרטורה הרצויה, מבלי להדליק ולכבות או להעלות ולהוריד את המעלות במזגן, כיבוי והדלקה של האורות, המקרנים ומכשירי חשמל נוספים, ועוד אופציות טכנולוגיות חכמות ומתקדמות שתוכלו לתפעל בקלות דרך אפליקציה אינטרנטית.

משרד אוטונומי גאון

המערכות החכמות למשרדים מאפשרות בחלקן גם שליטה אוטונומית שהופכת את המשרד להרבה יותר מחכם, היא הופכת אותו למשרד גאון. מדובר במערכות בית אוטונומי שיודעות לזהות מצבים משתנים ולפעול בהתאם לשינוי שמתרחש. המערכת האוטונומית של בית גאון יודעת לזהות את המיקום שלכם דרך איכון הטלפון הנייד ובהתאם למיקומכם היא תדליק את המזגנים במשרד בזמן הנכון, כדי שתיכנסו למשרד כשהוא בדיוק בטמפרטורה שהגדרתם כרצויה עבורכם.

חיישני אקלים ידעו לחשב את הטמפרטורה הקיימת ואת משך הזמן שיצטרך לקירור המשרד עד שתגיעו, ובנוסף לכך החיישנים הגאונים ידעו להחליט מתי לסגור או לפתוח את התריסים בחלונות המשרד כדי לנצל את אור השמש ולחסוך בחשמל בצורה הטובה ביותר. כמו כן, חיישני תנועה ידעו לזהות מתי המשרד ריק ובמידה ונשאר אור דולק או ששכחתם לכבות את המקרן, תוכלו לקבל התראה על כך באפליקציה או להגדיר מראש כיבוי אוטומטי של מה שנשאר דולק אחרי שכולם כבר סיימו לעבוד והלכו הביתה.

צור איתנו קשר