כפר יונה

מובילה את הבניה החכמה בישראל


לוינשטין בכפר

סביבת מגורים ציורית שיש לה הכל בשכונת שרונה מתוכננות להיבנות כ 2,100 יחידות שישתלבו עם הפארק והסביבה הפסטורלית של כפר יונה. מסביב לשכונה שטחים פתוחים עם נוף אינסופי, ושטחי פארק ירוקים בתוכה. מוסדות החינוך, בתי הספר היסודיים והעל יסודיים, גני הילדים, השירותים הקהילתיים, אזורי הספורט, אזורי המסחר והמשרדים, נמצאים כולם בשכונה החדשה ובסביבותיה. סמיכות לערי השרון ודרכי הגישה אופטימאלים, יוצרים סביבת מגורים שנהנית מפסטורליה כפרית ירוקה, לצד כל מה שכרך מודרני יכול להציע. השכונה עטופה ב- 94 דונם של שטחים המהווים ריאה ירוקה ומבטיחים לתושבים נופים פסטורליים של כפר.האווירה הפסטורלית שמאפיינת את המגורים בכפר יונה, הופכת עכשיו אטרקטיבית הרבה יותר. נדמה כאילו העיר הגדולה, על שלל אפשרויות המגורים שהיא מציעה, מגיעה לכאן! התכנון הבלתי מתפשר, ההשקעה האדירה בכל פרט, הראיה המרחבית שמאפיינת בניית פרויקטים ענקיים של הכרך הגדול, כולם מיושמים כאן בפרויקט הדגל של לוינשטין בכפר יונה. שידרוג איכויות המגורים שלכם כאן, ישתלבו היטב באווירת הכפר השלווה שמאפיינת את המקום.

 

דירה לחיים מאושרים בלב השרון הציורי, בשכונת שרונה החדשה שבכפר יונה, בונה לוינשטין פרויקט מגורים איכותי שמביא את האושר לחייכם ומאפשר לכם לחוות את יתרונות העיר באווירה כפרית ושקטה. הפרויקט ממוקם בסמוך לצירי התנועה המרכזיים במדינה, מרכזי תעסוקה גדולים ולא רחוק מהחופים המקסימים של נתניה מכמורת ובית ינאי. לתוך הפרויקט מביאה לוינשטין את הניסיון שלה מפרויקטים רבים ומצליחים בארץ, עם שפה אדריכלית מובהקת ויתרונות של חברה גדולה ויציבה. דיירי הפרויקט יהנו מלובי כניסה מרשים ומועדון דיירים פרטי. בכל אחת מהדירות מרחבים נדיבים המתוכננים היטב, כדי להעניק לכם את הנוחות שתמיד רציתם באווירה עליה חלמתם. הפרויקט מציע דירות 4 ו 5- חדרים, דירות גן ופנטהאוזים מפוארים.

לפרטים נוספים השאר הודעה או *5115. האושר נמצא בבית

* כל ההדמיות להמחשה בלב

בפרוייקט זה מותקנים:

שליטה בהרשאות

התקנה פשוטה

תקשורת אלחוטית

ידידותי למשתמש

מודולרי

גישה למצלמות

צופר אזעקה – מאפשר יצירת התרעה קולית וחזותית בכל אירוע חריג בבבית (כניסה או זיהוי תנועה, הצפה, לחצן מצוקה וכו').

חיישן טמפרטורה ולחות – מאפשר הגדרת טמפרטורה ולחות רצויים ושליטה והפעלת מערכת המיזוג/חימום בצורה מבוקרת וחסכונית.

גלאי הצפה – חיישן נייד הניתן להתקינו בכל נקודת תורפה שעלולה לייצר נזילה בבית, מזהה רטיבות או לחות לא רצויים ומפעיל התרעה לנייד.

לחצן מצוקה – לחצן אלחוטי ונייד המאפשר הצבתו בכל נקודה בבית או נשיאה על הגוף. בעת לחיצה יתקבל איתות מצוקה לכל משתמש במערכת ויופעלו תרחישים שנקבעו מראש.

מפסק גוף חימום – מאפשר שליטה על גופי החימום בחדרי הרחצה הרטובים.

נתב – ניהול הרשת החכמה וקישורה לרשת האינטרנט. מאפשר ניהול של עד 000,1 יח' קצה.

חיישן מתנה – רוכשי הדירות יוכלו לבחור חיישן אחד מתנה מתוך האופציות הבאות: מגנט דלת | גלאי נפח | גלאי לחות | לחצן מצוקה

ניתן לבחור בין בורר תרחישים ( 6 ) לבין טאבלט.

צו'פר אחרון אמיתי לפינוק – שקע חכם שיוכל להפעיל ולחמם לכם את הקומקום לקפה בבוקר או את פלטת השבת, לבחירתכם.

מנעול חכם – לדירה ע"י קודן, טביעת אצבע, ומפתחות לשומרי שבת של חברת "elock!"

עינית דלת חכמה – מותקנת במקום עינית בדלת הכניסה, הגעת אדם לדלת תצלם את האורח, תתריע, ותשלח הודעה גם כשהמשתמש אינו בבית, ניתן לפתוח שיחת וידאו עם האדם הנמצא ליד הדלת, מכל מקום בעולם באמצעות האפליקציה.

מפסק תאורה יחיד/כפול – מפסקי התאורה החכמים מאפשרים שליטה על התאורה באמצעות אפליקציה מכל מקום בעולם תרחישים אוטומטים ובאופן ידני מהמפסק.

מפסק תריס – שליטה מרחוק על פעולת תריסים חשמליים.

בורר תרחישים נייד ונשלף ( 6 הפעלות) – מאפשר שליטה על הבית באמצעות תרחישים שנקבעו מראש, ללא צורך בפתיחת האפליקציה.

משדר IR – מאפשר שליטה במזגן, טלויזיה ומערכת הסאונד באמצעות אפליקציה ותרחישים אוטומטיים.

מצלמה – מצלמה המשדרת וידאו בזמן אמת למספר בלתי מוגבל של משתמשים, ומאפשרת שמירה מקומית של וידאו או תמונות, כמו גם שיחה דו צדדית באמצעות הנייד.

מגנט לדלת ו/או חלון – אמצעי בקרה המאפשר בקרת כניסה או יציאה באמצעות התרעה בזמן אמת. החיישן אלחוטי וניתן להתקנה בכל מקום בבית.

גלאי תנועה – מאפשר בקרה על תנועה בחלל מוגדר, קבלת התרעות והפעלה של רכיבים במערכת כגון צופר אזעקה/תאורה/מערכת שמע/כל התרעה אחרת לנייד.

 יתכן כי יותקנו קופסאות 86( כמותקן בדירה לדוגמא) באחריות חברת wizeit.  בממ"ד לא יותקן מתג חכם.  כל ההתקנות יבוצעו לאחר מסירת הדירה בתאום מול הלקוח מול חברת "wizeit "וחברת "elock "בלבד!  אחריות המוצרים, התקנתם וכן מתן שירות למוצרים תעשה ע" חברת "wizeit "וחברת "elock "בלבד!  כתב הכמויות בכל פריט נקבעים עפ״י מפרט ספיציפי לכל דירה.

למידע ופרטים נוספים על המערכות

צור איתנו קשר

כתובתינו

דרך מנחם בגין, 23 (דרך פתח תקוה) תל אביב

טלפון:

037-100-200

דוא”ל:

m_levin@levinstein.co.il

צור איתנו קשר