אודותינו

מובילה את הבניה החכמה בישראל


מובילה את הבניה החכמה

הבית הגאון של לוינשטין.

המהפכה התעשייתית המכונה ״האינטרנט של הדברים״ ה i.o.t כבר כאן, היא החלה, היא נוכחת והיא משנה את אורך חיינו ודפוסי התנהגותנו.

אנו כבר מזמן קונים אחרת, מתקשרים אחרת, לומדים אחרת, קוראים אחרת, נוהגים, מנווטים, מתייעצים, מזמינים, משלמים, מטיילים, וכן הלאה והלאה והלאה.

מבלי שהתכוונו, מבלי ששמנו לב, שנייה לפני שנפל לנו הביטקויין, מצאנו עצמנו מתמסרים לעולם הטכנולוגי הזה ודי בקלות.

זה שם המשחק וככל שהוא חדשני יותר, קל יותר, נוח לשימוש ומאפשר לנו שליטה מלאה, אנחנו ( כולנו ) בפנים.
וכשמהפכת I.o.t האינטרנט של הדברים, תופסת נפח משמעותי בכל תחום מאורח חיינו, ברור שה I.O.B- האינטרנט של המבנים, הוא חלק חשוב מהמערך הכללי.

ככל שהפכנו לצרכנים חכמים והבנו כשטכנולוגיה היא כבר לא פוביה, אלא ידידתו החדשה והטובה ביותר של האדם ואפשרנו לה להיכנס לכמעט כל תחום בחיינו, אז ברור שגם אלינו הביתה הדלת נפתחה ממזמן.

ולא, לא צריך להיות דור ״אלפא״ בוגר הפקולטה למדעי המחשב, הרובוטיקה והנדסת התוכנה כדי ללמוד להפעיל את ״הבית הגאון״, צריך בסך הכל טל נייד, קו אינטרנט פעיל, להוריד אפליקציה ולהתחיל ליהנות מחוויית חיים, הלייף סטייל החדש – בית אוטונומי חדשני, קל, נוח ובשליטה מלאה.

מובילים בטכנולוגיה

מובילים בביטחון

מובילים בבניה

הבית הגאון!

עשרות שנות בניה, אין ספור פרוייקטים, יזמויות פורצות דרך ותקציב מחושב, נדרשו כדי שאנו, לוינשטין, נוביל נקודת מפגש בין התאוריה לעולם הבניה כאן ועכשיו.

איינשטיין

מליון שנות אור, אין ספור מחקרים, טכנולוגיות פורצות דרך ותקציבי עתק נדרשו להוכיח את קיומם של גלי הכבידה שאינשטין חזה מאה שנים קודם בזמן.

פרוייקטים נבחרים

לצפיה בפרוייקט

בית גאון ביקנעם

View more
בניה מתקדמת של בתים חכמים בישראל - לוינשטין

לצפיה בפרוייקט

בית גאון בכפר יונה

View more

לצפיה בפרוייקט

בית גאון בשוהם

View more

צור איתנו קשר

כתובתינו

דרך מנחם בגין, 23 (דרך פתח תקוה) תל אביב

טלפון:

037-100-200

דוא”ל:

m_levin@levinstein.co.il

צור איתנו קשר